O FIRMIE

Marka KULA jest częścią grupy LAKATE- wiodącego producenta ogrodzeń aluminiowych, który prężnie działa na rynku polskim i zagranicznym. Zdobyte doświadczenie i pozycja pozwoliły nam szerzej spojrzeć na potrzeby Klientów, czego efektem jest wzbogacenie oferty o indywidualne i systemowe rozwiązania w zakresie konstrukcji stalowych i aluminiowych.

Flagowym  produktem marki KULA są carporty czyli wiaty garażowe, które dedykujemy Klientom Indywidualnym oraz Partnerom handlowym na terenie całej Europy.

Dopełnienie oferty stanowią  pergole aluminiowe, naszą działalność rozwijamy współpracując wyłącznie z uznanymi producentami, dzięki czemu oferujemy Państwu rozwiązania i usługi na światowym poziomie.

Grupa LAKATE to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą -ambitni, zaangażowani, którzy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu gwarantują wysoką jakość produktów oraz najwyższe standardy w zakresie obsługi Klienta.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Pracujemy wyłącznie na materiałach i systemach spełniających polskie i europejskie normy, co potwierdzają właściwe atesty i certyfikaty.

Dobry design

Dobry design

Połączenie prostych eleganckich form z nowoczesnością i dbałością o detale oraz komfort użytkowania.

Pracujemy na terenie całego kraju

Pracujemy na terenie całego kraju

Nasza spedycja pracuje 6 dni w tygodniu, nasze produkty nadają się do samodzielnego montażu, niemniej oferujemy również usługę kompleksowego montażu.

Know-how

Know-how

Carport to element konstrukcyjny, który aby był bezpieczny musi zostać właściwie zaprojektowany i wykonany. We know how to do it

 

 

Skontaktuj się z nami!

Stworzymy dla Ciebie wymarzoną wiatę i pergolę

Facebook
Instagram