Pergola z ruchomym dachem żaluzjowym Prestige Form

Pergola z ruchomym dachem żaluzjowym Prestige Form

To nowoczesny system dachu osłonowego wykonany z aluminiowych profili ekstrudowanych i elementów stali. Pióra mają możliwość zmiany kąta ich nachylenia, które zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem.  Pergole można dodatkowo wyposażyć w efektowny i funkcjonalny system ścian przesuwnych SLIDE, które  dodatkowo izolują przed czynnikami zewnętrznymi. Nowoczesna i prosta konstrukcja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo w różnych kolorach palety RAL, dzięki czemu pergola Prestige Form komponuje się dobrze zarówno na tle tradycyjnych jak i nowoczesnych budynków.  Zadaszenie pergoli zapewnia ochronę przed nasłonecznieniem, deszczem i śniegiem. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia swobodny przepływ powietrza i niezbędną wentylację , jest to rozwiązanie, które zapewnia komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu dedykowany zarówno osobom w prywatnym zaciszu swojego ogrodu jak i  otwartym restauracją i obiektom handlowym.  Dodatkowe wyposażenie pergoli premium- napromienniki cieplne i oświetlenie led pozwalają na wypoczynek na wolnym powietrzu nie tylko w pełni słońca, ale także wieczorową porą i w chłodniejsze dni.

Parametry produktu

Wymiary

Maksymalny wymiar jednego modułu to szerokość do 5 m, wysięg do 7 m. Prestige Form może być montowana przyściennie, jako wolnostojąca i w wersji samodzielnego dachu do montażu we wnękach lub na podporach budowlanych. Możliwość rozbudowy o kolejne moduły.

Konstrukcja

Konstrukcja aluminiowa z elementami nierdzewnymi.

Kolorystyka

Standardowy kolor konstrukcji i zadaszenia: biel 9016 i grafit FSM71319. Za dopłatą (+20%) możliwość lakierowania pergoli na dowolny kolor RAL dotyczy konstrukcji i zadaszenia.

Zadaszenie

Wykonane z piór z możliwością zmiany kąta ich nachylenia. Silnik Elero w zestawie.

Zalety produktu

Solidna konstrukcja w maksymalnych wymiarach odporna na parcie wiatru do 90km/h (600Pa – bez przesłon ściennych).

Możliwa rozbudowy pergoli o kolejne moduły.

Aż 35m2 zadaszonej powierzchni,

Zapewnia ochronę przed deszczem, śniegiem, promieniami UV i czynnikami zewnętrznymi. Woda jest odprowadzana zintegrowanym systemem orynnowania.

Ergonomiczna kubatura tworzy szereg możliwości adaptacyjnych dla zadaszonej powierzchni (zabezpieczenie mebli i sprzętów ogrodowych).

Przysłony boczne chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, stanowią efektowny element wykończeniowy i stwarzają dodatkowe możliwości adaptacyjne.

Dodatkowe akcesoria

  • Przysłony boczne do modelu SB 500 występują w formie modułu z piórami SB 52mm szer. Kolor 9016 oraz grafit FSM71319 lub modułu z tkaniną screen
  • Oświetlenie LED punktowe lub taśmowe, zintegrowane z rynną
  • Promienniki ciepła
  • Czujnik wiatrowy Somfy RTS
  • Czujnik wiatrowo-słoneczny Somfy RTS
Facebook
Instagram